Reklama i Promocja

Reklama i Promocja

Szanowni Państwo,
„SuperHero Magazyn” to pierwszy polski miesięcznik o tematyce superbohaterskiej, gdzie przyglądamy się nowościom komiksowym z rodzimego rynku i zza oceanu, prezentujemy filmy i produkcje telewizyjne z „trykociarzami” w roli głównej, a przede wszystkim – komentujemy superbohaterskie trendy i kontrowersje w felietonach i frywolnych przeglądach wieści z kraju i ze świata.

SuperHero Magazyn ukazuje się w wersji drukowanej oraz cyfrowej przeznaczonej
do pobrania na komputery i tablety. Co więcej – przygotowujemy także wersje limitowane z atrakcyjnymi wariantami okładki, które cieszą dużym powodzeniem wśród naszych czytelników.
Magazyn jest dostępny w naszym sklepie internetowym, a także w salonach empik i sklepach na terenie kraju oraz innych sklepach online.

Większość naszych odbiorców to aktywni ludzie w wieku 15-35 lat, zaangażowani w swoją pasję, którzy nie tylko z uwagą czytają nasz magazyn, ale także intensywnie uczestniczą w życiu naszego facebookowego profilu.

SuperHero Magazyn – to znakomite miejsce promocji. Wydawcom, producentom i dystrybutorom komiksów, filmów, gier planszowych i komputerowych oddajemy do dyspozycji medium, które w atrakcyjny, mobilny i ogólnodostępny sposób jest w stanie skutecznie zaprezentować ofertę. Zapraszamy więc do współpracy i skorzystania z naszych łamów w celu wykorzystania ich do promocji swoich produktów, zwłaszcza, że przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę cenową.

Proponujemy reklamy całostronicowe wewnątrz numeru, na drugiej, trzeciej lub czwartej stronie okładki. Oferujemy także możliwość reklam na naszych stronach internetowych bannery na stronie magazynu (superhero.com.pl) lub na stronie sklepu internetowego wydawnictwa.

SH Poleca bCiekawym pozycjom wydawniczym przyznajemy znak rekomendacji
SUPERHERO MAGAZYN POLECA

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen i innych możliwości reklamowych zapraszamy do kontaktu z redakcją.

e-mail: redakcja@superhero.com.pl

Informacje zawarte w „SuperHero Magazynie” są analizowane przez Press Service Monitoring Mediów.

ISSN 2391-4505, ISSN 2391-4513 Frontier Theme